Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Świdwin
Programista operator CNC

FERROPLAST Zbigniew Rybicki
Świdwin
praca stacjonarna
6492 dni temu

Ogłoszenie numer: 25369, z dnia 2007-01-09

Informacje o firmie na stronie www.ferroplast.pl

Miejsce pracy: Świdwin

Opis stanowiska

wykonywanie rysunków w programach CAD, generowanie ścieżki narzędzia w programie CAM, ustawianie i obsługa obrabiarek CNC, pomoc przy produkcji form i tłoczników

Wymagania

wykształcenie średnie lub wyższe (mechanika, obróbka skrawaniem lub budowa maszyn), znajomość programów CAD/CAM ( SolidEdge, EdgeCAM, AutoCAD), mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

stałą pracę, możliwość awansu, dobrą płacę, mieszkanie służbowe po okresie próbnym