Zobacz więcej ofert pracy

Programista.NET

GDF IT Consulting Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6280 dni temu

Ogłoszenie numer: 32390, z dnia 2007-08-09

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Budowanie aplikacji na urządzenia mobilne.
  • Współudział w rozwoju i projektowaniu nowych funkcjonalności.
  • Wymagania

  • Biegła znajomość programowania na platformie.NET
  • Biegła znajomość SQL
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnego realizowania powierzonych zadań
  • Zaangażowanie i komunikatywność Dodatkowymi atutami będą:
  • Praktyka w programowaniu na urządzenia mobilne
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa struktur teleinformatycznych
  • Znajomość Linuxa
  • Znajomość Crystal Reports lub innych produktów Business Objects
  • Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub zlecenie /również działalność gospodarcza/
  • Rozwój zawodowy, współudział w realizacji projektów doradczych i audytorskich