Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista .NET

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1778 dni temu

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla kilkunastu tysięcy użytkowników ?

Jesteś otwarty na wyzwania w administracji publicznej ?

Aplikacje Krytyczne poszukują do zespołu:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji/baz danych
  • Planowanie, tworzenie i wykonywanie testów aplikacji i rozwiązań
  • Ścisła współpraca z zespołami analityków biznesowych, architektów oraz testerów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Realizowanie zadań zgodnie z obowiązującymi zasadami i przyjętą metodyką pracy
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 3-letnie doświadczenia w programowaniu C#
  • Zaawansowanej znajomości .NET Core oraz Visual Studio
  • Praktyczna znajomość wzorca MVC
  • Dobrej komunikatywności
  • Sumienności, obowiązkowości, dobrej organizacji pracy
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wyższego wykształcenia o profilu informatycznym
Oferujemy:
  • Pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie IT, ceniącej indywidualność i innowacyjność
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz profesjonalne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność i niezależność
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia