Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   lubuskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista .NET

APATOR RECTOR Sp. z o.o.
Zielona Góra
praca stacjonarna
4308 dni temu

Ogłoszenie numer: 249081, z dnia 2012-12-31

Jesteśmy producentem produktów i usług informatycznych wspomagających obsługę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Naszą ofertę dedykujemy klientom z takich branż jak energetyka, telekomunikacja, gazownictwo, ciepłownictwo, wodociągi i kanalizacja oraz dla administracji publicznej.

Działamy na polskim rynku od 18 lat, należymy do GRUPY APATOR i poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • realizacja prac programistycznych

Wymagania

  • znajomość przynajmniej jednej z wymienionych technologii:
    • .NET (ASP.NET, WCF, WebServices)
  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe w zakresie implementacji systemów informatycznych
  • znajomość notacji UML, języka SQL, relacyjnych baz danych
  • znajomość technologii JavaScript, CSS
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • dokładność , terminowość oraz umiejętność analitycznego myślenia  i rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość technologii GIS
  • wiedza w zakresie technologii:
    • MVC
    • serwera aplikacji IIS
  • doświadczenie w pracy z Oracle, z komponentami GUI Telerik lub DevExpress
  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP, CRM, BPM, WorkFlow

Oferujemy

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności
  • pakiet socjalny, szkolenia
  • odpowiedzialną pracę w ramach struktury naszej firmy
  • zdobycie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • komfortowe warunki pracy