Zobacz więcej ofert pracy

PROGRAMISTA .NET

Handy Systems sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4829 dni temu

Ogłoszenie numer: 158561, z dnia 2011-07-29

Handy Systems Sp. z o.o. producent oprogramowania wspomagającego pracę

przedstawicieli handlowych. W związku z rozwojem firmy i realizacją nowych ciekawych projektów, poszukujemy programisty .Net, dostępnego w pełnym wymiarze godzin.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • tworzenie aplikacji mobilnych w oparciu o technologię .NET
  • tworzenie i projektowanie baz danych w oparciu o MS SQL 2008

Wymagania

  • umiejętność programowania w .NET C#, MVC, web architecture, WPF, LinQ
  • biegła obsługa developerskich środowisk Microsoftu [VS2010, SQL Server]
  • umiejętność projektowania i optymalizacji baz danych, znajomość TSQL
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoftu [Win 2003, Win 2008, Win 7]
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i kontakt z anglojęzycznym klientem
  • 1 rok doświadczenia na stanowisku programista aplikacji .NET

Mile widziane:

  • umiejętność tworzenia aplikacji w technologii Silverlight
  • umiejętność tworzenia aplikacji pod Windows Mobile, Android lub Phone
  • ukończone studia z zakresu: IT, matematyka lub inżynieria

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • perspektywy rozwoju zawodowego w branży mobilnej