Zobacz więcej ofert pracy

PROGRAMISTA .NET

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4817 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się spółki z kapitałem zagranicznym, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. NET/pWW/04/11

Zadania:

- tworzenie i rozbudowywanie oprogramowania w oparciu o technologię Microsoft .NET

- tworzenie nowych i modyfikacja istniejących funkcjonalności SQL Server

- implementacja oprogramowania zgodnie z zatwierdzoną specyfikacją

- przeprowadzanie testów developerskich

- udział w projektach i spotkaniach projektowych wykorzystujących dedykowane oprogramowanie w celu precyzyjnego ustalenia wymagań biznesowych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane informatyka/matematyka) lub student/ka ostatnich lat

- komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego

- znajomość technologii MS .NET i języka TSQL

- znajomość środowiska Visual Studio.Net (C# Webservice, WinForms, XML)

- znajomość MS SQL Server (2005 i 2008) i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

- pracę w młodym i kreatywnym zespole

- bogaty pakiet socjalny

- liczne szkolenia

- możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

recruit_bottom2.jpg