Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Programista .NET

MOVO Creations
pomorskie
praca stacjonarna
4842 dni temu

Ogłoszenie numer: 145852, z dnia 2011-05-13

MOVO jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą realizującą projekty przeznaczone na rynek duński. U nas masz szansę na ciekawą pracę w młodym zespole, zdobycie konkretnej praktycznej wiedzy oraz uczestniczenia w niecodziennych wyzwaniach kreatywnych.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • wdrażanie technologii webowych opartych o systemy CMS (Sitecore/Umbraco)
  • opracowywanie koncepcji funkcjonalnych aplikacji
  • nieustanny rozwój umiejętności przy produkcjach realizowanych w naszym studiu

Wymagania

  • znajomość ASP.NET, C#, XML, jQuery, HTML, CSS, XSLT
  • bardzo dobra znajomość angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkie przyswajanie wiedzy oraz nowych technologii

Mile widziane:

  • doświadczenie z nHibernate
  • znajomość zagadnień Inversion of control/Dependency Injection
  • znajomość Sitecore, Umbraco

Oferujemy

  • staż zawodowy z możliwością podjęcia pracy na stałe
  • uczestniczenie w projektach opartych na najnowszych rozwiązaniach informatycznych
  • zdobycie doświadczenia w temacie wiodących technologii CMS
  • praca przy kreatywnych oraz zróżnicowanych projektach
  • unikalny klimat pracy w studiu produkcyjnym na terenie Młodego Miasta
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie