Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Programista .NET

OXYCOM S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4907 dni temu

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna z branży nowych technologii, zatrudni do biura zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich:

Zadania /szczegółowy zakres obowiązków na stanowisku/:
  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania opartego o technologie Microsoft: .NET 2.0 – 4.0, ASP.NET, SQL Server 2008
  • Zapewnienie dostępności i ciągłości wdrażanych systemów
  • Prace analityczne nad rozwojem oprogramowania
  • Współpraca z zespołem analityków i programistów
  • Współpraca z klientem w celu określenia wymagań użytkownika
Wymagania /kompetencje, doświadczenie, uprawnienia, certyfikaty/:

Obligatoryjnie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student/ka ostatnich lat informatyki
  • Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego (OOP)
  • Znajomość języka C#
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji na platformie ASP.NET 2.0 – 4.0
  • Znajomość SQL (T-SQL)
  • Znajomość MS SQL Server 2008
  • Znajomość Visual Studio 2010
  • Znajomość zagadnień HTML'a, AJAX'a, XML'a, JavaScript
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznych

Dodatkowe:

  • Znajomość technologii LINQ, Entity Framework i jQuery
  • Znajomość kontrolek RadControls for ASP.NET Ajax firmy Telerik
  • Znajomość innych języków programowania

Dodatkowe atuty:

  • komunikatywność,
  • operatywność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, odpowiedzialność oraz terminowość,
  • umiejętność wykonywania pracy pod presją czasu,
Nasza oferta /oferujemy/:
  • możliwość pracy w dynamicznym, młodym zespole,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,