Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PROGRAMISTA .NET

LUX MED Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4949 dni temu

Ogłoszenie numer: 126565, z dnia 2010-12-28

Jesteśmy liderem rynku prywatnych usług medycznych w Polsce. W ramach naszej Grupy działają placówki LUX MED, Centrum Medyczne LIM, Medycyna Rodzinna, PROMEDIS i AVI. Tworzymy największą w kraju sieć opieki medycznej dla przedsiębiorstw i pacjentów indywidualnych. Nasze placówki zlokalizowane są w dużych miastach Polski. Stale się rozwijamy, rozbudowujemy istniejące centra medyczne i uruchamiamy nowe. W ramach ciągłego rozwoju i prowadzenia dużych projektów informatycznych poszukujemy obecnie kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PRP/2611

Opis stanowiska

- Tworzenie oprogramowania na potrzeby istniejących oraz nowych systemów informatycznych; - Bieżąca obsługa i rozwijanie systemów; - Przygotowywanie dokumentacji technicznej istniejących i implementowanych rozwiązań.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne); - Preferowane 2-3 letnie doświadczenie programistycznego dużych aplikacji biznesowych; - Dobra znajomość technologii .NET, w szczególności: - Framework 3.5 (mile widziane 4.0); - Asp. Net oraz Asp.Net MVC; - WCF (mile widziane WWF, WPF); - ORM (EF, NHibernate); - JavaScript extJS i/lub jQuery; - Projektowanie oraz programowanie baz danych MS SQL Server 2008 (w tym dodatkowych usług jak SSIS, Reporting Services); - Mile widziana praktyczna znajomość tematyki SOA/ESB (Jboss ESB, JBoss Drools); - Podstawy UML.

Oferujemy

Oferujemy pracę w renomowanej firmie, będącej liderem swojej branży, miłą i przyjazną atmosferę oraz możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych.

Poznaj

LUX MED

Jesteśmy największą prywatną grupą medyczną w Polsce, opiekujemy się 2 500 000 Pacjentów i zatrudniamy już ponad 17 500 specjalistów różnych dziedzin. Od niemal 30 lat stale się rozwijamy, otwierając kolejne centra medyczne, a także uruchamiamy nowe linie biznesowe. Pomagamy w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu oraz czynimy świat lepszym. Troszczymy się o naszych Pacjentów, zapewniając im kompleksową opiekę medyczną oraz dbając o profilaktykę i ekologię. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która od ponad 70 lat świadczy usługi medyczne i ubezpieczeniowe na całym świecie. Dołączając do nas zyskujesz możliwość rozwoju w największej i najszybciej rozwijającej się firmie ochrony zdrowia w Polsce.