Zobacz więcej ofert pracy

Programista .NET

NEW-COMM S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
5236 dni temu

Ogłoszenie numer: 102125, z dnia 2010-06-18

zatrudni:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zasadnicze zadania czynności:
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Rozwój aplikacji webowych i okienkowych (Windows Forms) na platformie .NET
  • Budowanie i implementacja nowych rozwiązań
  • Projektowanie i utrzymanie bazy danych, z których korzystają oprogramowania
  • Współpraca z Klientem wewnętrznym w celu określenia wymagań Klienta
  • Zapewnienia dostępności i ciągłości wdrażanych systemów
  • Udział w nowych, innowacyjnych projektach programistycznych
  • Realizuje inne zadania i polecenia przekazane przez przełożonego.

Wymagania

Wymagane umiejętności:
  • Znajomość programowania w Framework .NET
  • Znajomość MSSQL, języka SQL, oraz umiejętność optymalizacji zapytań
  • Dobra znajomość języka C#/ASP
  • Umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności szkoleniowe
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w grupie nad dużymi projektami

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii