Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   podlaskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista .NET

STEKOP SA
Białystok
praca stacjonarna
3129 dni temu

Ogłoszenie numer: 1019077, z dnia 2016-03-25

Stekop S.A. specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych systemów technicznej
ochrony mienia dla sektora publicznego, bankowego i prywatnego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • Rozwijanie wielowarstwowych systemów informatycznych z wykorzystaniem C# .NET MVC
  • Tworzenie interfejsów użytkownika w oparciu o technologie HTML5, JavaScript/JQuery
  • Współpraca w ramach zespołu projektowego

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (minimum 2 lata)
  • Znajomość języka programowania C# .NET
  • Znajomość technologii: MVC4 lub nowszych
  • Znajomość serwerów: ISS
  • Doświadczenie w zakresie korzystania z relacyjnych baz danych SQL (Microsoft SQL Server, Oracle)
  • Znajomość innych technologii webowych mile widziana

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Stabilne zatrudnienie
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania