Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista .NET/ ASP.NET

TDC POLSKA S.C. Jacek Nyga Zenon Nyga
Poznań
praca stacjonarna
4123 dni temu

Ogłoszenie numer: 284404, z dnia 2013-07-05

TDC Polska to polska spółka zajmująca się dostawą rozwiązań Digital Signage na terenie całej Europy.

Wdrażamy i realizujemy zaawansowane systemy multimedialne dla dużych i cenionych firm.

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie www.tdcpolska.pl

Poszukujemy zdolnych, ambitnych studentów/absolwentów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę i dalej rozwijać się przy realizacji ciekawych i nowoczesnych projektów IT.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • realizacja i rozwój funkcjonalności obecnego systemu opartego na ASP.NET/WebService oraz aplikacjach WPF/WindowsForms,
  • tworzenie nowych aplikacji, bibliotek, API,
  • projektowanie interfejsu użytkownika.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość .NET/ASP.NET (C#),
  • znajomość Visual Studio 2010/2012,
  • znajomość SQL/Linq, bazy danych MSSQL (Entity Framework),
  • znajomość WPF/WindowsForms/HTML/CSS,
  • znajomość systemów zarządzania projektami (TFS).

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość Ext JS (sencha),
  • znajomość JavaScript/jQuery.

Oferujemy

  • rozwojową pracę w młodym zespole
  • praca z nowymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny do pracy (firma zlokalizowana jest w Poznaniu przy Rondzie Śródka, co może być dodatkowym atutem dla studentów)