Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Jawor
PROGRAMISTA MIKROSYSTEMÓW

Digital Domain Sp. z o.o.
Jawor
praca stacjonarna
6403 dni temu

Ogłoszenie numer: 26072, z dnia 2007-02-02

Firma Digital Domain Sp. z o.o. w Jaworze poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor

Nr Ref.: 200704

Opis stanowiska

Od kandydata oczekujemy praktycznych umiejętności i doświadczenia w projektowaniu oprogramowania zagnieżdzonego na mikrosterowniki jednoukładowe i procesory DSP oraz ponadprzeciętnych zdolności intelektualnych. Oferujemy adekwatne do kompetencji i talentu wysokie wynagrodzenie, możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (elektronika lub informatyka) - doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na mikrokomputery jednoukładowe - znajomość architektury i projektowania systemów mikrokomputerowych i DSP - umiejętność posługiwania się różnymi platformami sprzętowymi - integracja i testowanie złożonych systemów mikroprocesorowych - znajomość metodologii i procesu tworzenia oprogramowania - zarządzenie wymaganiami - bardzo dobra znajomość angielskiej terminologii technicznej