Zobacz więcej ofert pracy

Programista Mikrokontrolerów

OPTIGUARD Sp. Z O.O.
Toruń
praca stacjonarna
2190 dni temu

Producent innowacyjnych systemów antykradzieżowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:
  • tworzenie oprogramowania w języku C dla mikrokontrolerów 8 i 32 bitowych
  • projektowanie urządzeń elektronicznych sterowanych przez mikrokontrolery
  • uruchamianie i testowanie urządzeń i oprogramowania
Wymagania:
  • znajomość języka programowania C
  • znajomość podstaw elektroniki analogowej i cyfrowej
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się programem CAD do projektowania elektroniki
  • umiejętność obsługi aparatury pomiarowej
Forma zatrudnienia:
  • umowa o pracę
Oferujemy:
  • interesującą pracę w firmie dynamicznie rozwijającej sprzedaż na rynkach światowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od wyników pracy
  • szkolenia