Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Programista maszyn sterowanych numerycznie (NC Programmer) - Nottingham, Wielka Brytania

Logart Personnel Consulting
podkarpackie
praca stacjonarna
3086 dni temu

Dla naszych klientów wyszukujemy i rekrutujemy najlepszych kandydatów do pracy. Realizujemy projekty z zakresu zarządzania w ramach kontraktów menedżerskich. Na rynku polskim specjalizujemy się w usługach dla sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) oraz dla firm o profilu produkcyjnym.

Naszym klientem a Twoim potencjalnym pracodawcą jest renomowana, międzynarodowa firma, zajmująca się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie elementów budowy samolotów oraz helikopterów. Przedsiębiorstwo to posiada kilkanaście fabryk, zlokalizowanych na 3 kontynentach. Obecnie, dla zakładu produkcyjnego tej firmy, zlokalizowanego w okolicach Nottingham, w Wielkiej Brytanii, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Programista maszyn sterowanych numerycznie
(NC Programmer) - Nottingham, Wielka Brytania

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podlegać Dyrektorowi Działu Inżynierii i będzie odpowiedzialna za:

  • współpracę z Działami Produkcji oraz Inżynierii  w ramach tworzenia programów do sterowania pracą obrabiarek CNC
  • promowanie i nadzorowanie działań w ramach programów 6Soraz Lean Manufacturing

Wymagania:

Idealny kandydat będzie posiadał:

  • znajomość oprogramowania Catia V5 lub/oraz Edge CAM lub Master CAM
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek 5-osiowych
  • zdolności interpersonalne oraz umiejętności komunikacyjne w kontaktach ze współpracownikami
  • skrupulatność, samodzielność i asertywność
  • dużą podzielność uwagi oraz zdolność do jednoczesnej pracy nad kilkoma projektami

Oferujemy:
  • pracę w  renomowanej, międzynarodowej firmie, w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju, liczne szkolenia
  • stałe i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie: £36k -40k rocznie w zależności od doświadczenia