Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Programista Komputerów Wbudowanych

MERA-BŁONIE Systemy sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Maz.
praca stacjonarna
5417 dni temu

Ogłoszenie numer: 77672, z dnia 2009-10-16

Firma technologiczno - produkcyjno - serwisowa działająca przede wszystkim na rynku parkomatów, automatów i systemów biletowych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Grodzisk Maz.

Opis stanowiska

Programista mikroprocesorowych sterowników przemysłowych. Pracownik będzie członkiem zespołu projektującego specjalizowane urządzenia do kolekcji danych i obsługi sprzedaży. Nowe stanowisko jest związane z dużym projektem prowadzonym na zlecenie znanej spółki giełdowej.

Wymagania

  • Znajomość i doświadczenie w programowaniu sterowników w oparciu o mikrokontrolery ARM i komputery przemysłowe typu embedded.
  • Znajomość programowania w środowiskach Linux, Windows przy pomocy narzędzi C, C++.
  • Mile widziana również umiejętność projektowania układów z mikrokontrolerami.
  • Wskazana znajomość technik bezprzewodowej transmisji danych i baz danych.
  • Preferowana możliwość szybkiego podjęcia pracy.
  • Wskazana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko,
  • premie za zakończone projekty,
  • kontakty z przedstawicielami światowych firm technologicznych.