Zobacz więcej ofert pracy

Programista (k/m)

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
Zielonka
praca stacjonarna
3859 dni temu

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. – Firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy TRUMPF
we współpracy z Firmą ELEKTROTECHNIKA B + R.

Poszukują do pracy przy realizacji wspólnego projektu:

Miejsce pracy: Zielonka

Zadania:
  • Programowanie PC, układów FPGA i mikroprocesorów oraz sporządzanie do nich niezbędnej dokumentacji,
  • Projektowanie, uruchamianie i testowanie układów energoelektronicznych i elektronicznych oraz sporządzenie do tych projektów dokumentacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne elektroniczne lub elektryczne,
  • Praktyczna znajomość języków programowa: C, C++, VHDL,
  • Znajomość mikroprocesorów: DSP, ARM,
  • Znajomość układów programowalnych FPGA,
  • Znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych (Profibus, DeviceNet, EtherCAT),
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej,
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Atrakcyjną pracę dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z zaawansowanymi technologiami.