Zobacz więcej ofert pracy

Programista JEE

Team Connect Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4028 dni temu

Team Connect to doświadczona firma konsultingowa, wyspecjalizowana w outsourcingu i rekrutacji ekspertów z sektora IT na potrzeby dużych firm i korporacji. Działając od 2008 roku, jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych i godnych zaufania firm w swojej branży. W portfolio mamy kilkadziesiąt zakończonych sukcesem projektów, zrealizowanych dla klientów korporacyjnych.

Stale eksplorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych specjalistów IT. Jeśli do nich należysz – pracuj z nami! Zapewnimy Ci bezpieczne i elastyczne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę dla największych przedsiębiorstw z branży telekomunikacji, finansów, informatyki, ubezpieczeń i przemysłu.

Miejsce pracy: Lublin

Nr Ref.: SYG/PRO/LBL

Zakres obowiązków:
  • Programowanie według przygotowanych założeń projektowych
  • Uszczegóławianie założeń projektowych we współpracy z analitykiem– projektantem
  • Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego
  • Prowadzenie testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
Wymagania:
  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów kierunku informatycznego lub technicznego
  • Umiejętność programowania w JAVA
  • Min. roczne doświadczenie w programowaniu w JEE
  • Znajomość środowisk programistycznych Eclipse, SVN
  • Znajomość bibliotek PrimeFaces (mile widziana)
  • Znajomość technologii bazodanowych, szczególnie Oracle oraz serwerów aplikacyjnych: Oracle WebLogic Server, Tomcat, JBoss (mile widziana)
  • Doświadczenie w projektach z wykorzystaniem magistrali usług – ESB (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Chęć współpracy w zespole i dzielenia się wiedzą
  • Zaangażowanie i nastawienie na rozwój
Oferujemy:
  • Pracę u lidera branży IT/ produkcja oprogramowania
  • Po zakończeniu projektu możliwość stałego zatrudnienia u Klienta lub podjęcia innych projektów na zasadzie outsourcingu
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
Forma kontaktu:

Find us on Facebook!

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)