Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista Java

QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3744 dni temu

Qualent Software jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PRJ/2014

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania w języku Java
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych
  • Przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołem developerskim i analitycznym

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w Javie
  • Umiejętność tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem Spring, Hibernate, JSF
  • Mile widziana znajomość jednej z technologii : spring-data-jpa, jpa, oracle, angularjs,bootstrap
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych , zaawansowanych technologicznie projektach z dostępem do najlepszych wzorców technologicznych i biznesowych
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym min. pakiet medyczny i sportowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne
  • Bardzo dobrą, koleżeńską atmosferę pracy
  • Udział w ciekawych wydarzeniach firmowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)