Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Programista JAVA

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6016 dni temu

Ogłoszenie numer: 39829, z dnia 2008-02-08

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: JaP/SP/Poz

Opis stanowiska

Programista JAVA ze znajomością J2EE

Wymagania

• Doświadczenie w pracy przy projektach z jasno wydzielonymi etapami • Znajomość zasad i standardów narzędzi workflow • Znajomość narzędzi do wytwarzania diagramów UML • Umiejętność czytania diagramów • Znajomość pojęcia i zasad wykorzystania szyny usług ESB • Znajomość metod budowania i zasad funkcjonowania systemów w architekturze SOA • Wiedza na temat takich komponentów jak: maven, ant czy svn, cvn • Dobra orientacja w takich komponentach jak EJB, XFORMS, Chiba, hibernate, spring, web service • Wysoka komunikatywność • Zdolność do szybkiego uczenie się • Zdolności negocjacyjne • Duża motywacja do pracy i zaangażowanie • Mile widziane osoby posiadające własna firmę

Oferujemy

• Pracę przy interesującym projekcie • Pracę od 3 do 12 miesięcy (lub dłużej w zależności od zapotrzebowania i umiejętności kandydata) • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kompetencji kandydata • Pracę w młodym, dynamicznym zespole • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i zdobycia cennego doświadczenia