Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista JAVA

CYBERWARE Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6362 dni temu

Ogłoszenie numer: 27959, z dnia 2007-04-02

CYBERWARE® Poland jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań dla biznesu opartych o nowoczesne technologie informatyczne. Swą uwagę koncentruje na trzech obszarach działaności:
- dostawie zintegrowanych systemów informatycznych zapewniających kompleksową obsługę relacji z klientami i optymalizujących działalność operacyjną oraz procesy biznesowe,
- projektowaniu i budowie specjalistycznych, rozwiązań o charakterze dedykowanych zapewniających obsługę nietypowych, nawet najbardziej wymagających procesów,
- usługach doradczych i konsultingowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba stanie się częścią zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i rozwój aplikacji okienkowych opartych na bazach danych.

Wymagania

Pragniemy zatrudnić młode osoby: - posiadające znajomość technologii Java - solidne, rzetelne i odpowiedzialne - potrafiące samodzielnie rozwiązywać napotykane problemy - nie bojące się wyzwań - nastawione na realizację postawionych celów - posiadające znajomość PL/SQL oraz relacyjnych baz danych - potrafiące szybko zdobywać i wykorzystywać wiedzę Dodatkowym atutem będzie: - znajomość biblioteki Swing - znajomość bazy danych Postgres - znajomość wzorców projektowych - znajomość notacji UML

Oferujemy

- pracę w młodym i ambitnym zespole - udział w zaawansowanych projektach informatycznych - możliwość szybkiego rozwoju - atrakcyjne wynagrodzenie