Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
programista java

Bild Presse Polska s.c.
Łódź
praca stacjonarna
6517 dni temu

Ogłoszenie numer: 25012, z dnia 2006-12-15

Bildpresse Polska s.c. Hosting i transmisje multimedialne

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

• programowanie w Java 2 Platform, Micro Edition - J2ME • budowa i rozwój infrastruktury informatycznej firmy • administrowanie siecią • obsługa serwerów

Wymagania

• jesteś osobą energiczną, kreatywną, samodzielną i pracowitą • angażujesz się z pasją w powierzone zadania • nie boisz się odpowiedzialności • jesteś dyspozycyjny Dodatkowymi atutami będzie: • programowanie z wykorzystaniem PHP i My SQL • umiejętność tworzenia stron internetowych • znajomość środowiska linux (administracja)

Oferujemy

• pracę w młodym, zgranym zespole • możliwość rozwoju i awansu • po okresie próbnym atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć