Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6754 dni temu

Ogłoszenie numer: 18891, z dnia 2006-03-23

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/PM/Java

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- min. roczne doświadczenie (również akademickie) w programowaniu w języku JAVA - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej - umiejetność szybkiego przyswajania nowych technologii - komunikatywność, doświadczenie w pracy zespołowej - zaangażowanie i samodzielność Mile widziane: - znajomość technologii J2EE lub/i J2ME Servlets, - znajomość XML - znajomość UML - znajomość wzorców projektowych - umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - pracę na pełny etat w międzynarodowym środowisku - możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami