Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista Java

CoCoNet Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6779 dni temu

Ogłoszenie numer: 17155, z dnia 2006-01-06

CoCoNet Polska Jesteśmy wiodącą europejską firmą, tworzącą oprogramowanie w dziedzinie e-biznesu i bankowości elektronicznej, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Skupiamy się głównie na klientach korporacyjnych banków. Nasze rozwiązania serwerowe w zakresie przetwarzania i przesyłania danych finansowych oraz przyjazne systemy dla klientów oparte są o najnowocześniejszą technologię J2EE. Nasz oddział w Warszawie istnieje od roku i w dalszym ciągu intensywnie buduje swój zespół. W związku z tym poszukujemy następujących osób:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba ta będzie członkiem zespołu pracującego w środowisku J2EE. Duże zaangażowanie członków naszych zespołów pozwala nam na zastosowanie nowoczesnych metod inżynierii oprogramowania w tworzeniu złożonych rozwiązań, wdrażanych zarówno w bankach, jak i w dużych korporacjach.

Wymagania

Poszukujemy współpracowników lubiących stawiać czoła wyzwaniom, osób z wykształceniem technicznym oraz min. 2-letnim doświadczeniem w pracy w technologiach obiektowych, w projektowaniu i tworzeniu systemów opartych na języku Java/J2EE i środowiskach pokrewnych. Wymagana jest także bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy dobre wynagrodzenie, uzależnione od efektów pracy i perspektywę współtworzenia stabilnej ekonomicznie i rozbudowującej się grupy kapitałowej.