Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista Java

Nexio Management Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4949 dni temu

Nexio Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT . Nadrzędnym naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług informatycznych dla naszych Klientów, mając na uwadze zindywidualizowane ich potrzeby oraz realizacja wymagań biznesowych w optymalny, pod względem technologicznym, kosztowym oraz terminowym, sposób. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling takich firm jak: PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs czy Microsoft. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: PRJ032011

Programista JAVA jest członkiem zespołu wdrożeniowego realizującego projekty dla klientów firmy. Są to zazwyczaj największe i najlepsze organizacje krajowe i zagraniczne. Realizowane przez nas projekty oparte są o najnowsze technologie i wymagają stałego rozwoju.

W zakres obowiązków programisty będzie wchodzić przede wszystkim:

  • tworzenie rozwiązań javowych z wykorzystaniem narzędzi i technologii takich jak J2EE, JSF, Spring, Struts, JSF, Hibernate, Maven, Ant,etc.
  • projektowanie rozwiązań javowych oraz analiza wymagań biznesowych klientów
  • wdrażanie zdefiniowanych funkcjonalności
  • doradztwo w zakresie realizacji wymagań biznesowych i doboru odpowiednich technologii i systemów
  • tworzenie dokumentacji projektowej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • 1-2 lata doświadczenia na stanowisku programisty (najlepiej java)
  • znajomość technologii i narzędzi (j.w.)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na tworzenie dokumentacji technicznej oraz komunikację w stopniu bardzo dobrym

Mile widziane:

  • pl/sql (oracle)
  • technologia brokerów - IBM Message Broker 6.0, ibm mq
  • kanoniczny model danych - według Progress Software Corporation
  • biblioteki commons z apache.org
  • velocity
  • dozer
  • hibernate
  • jbpm
  • Enterprise Architect

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień, systemów telekomunikacyjnychdoświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub/i ubezpieczeń

Inne wymagania:

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • udział w zaawansowanych technologicznie projektach
  • pracę w ciekawej, dynamicznej firmie, w młodym zespole z dostępem do najlepszych światowych wzorców biznesowych oraz technicznych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oparte o system motywacyjny oraz elastyczne zasady współpracy
  • pakiet socjalny, w tym: prywatną opiekę medyczną oraz kartę Fitprofit, szkolenia
  • elastyczne formy współpracy – umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub kontrakt.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)