Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Programista Java

NEO Web Based Systems
wielkopolskie
praca stacjonarna
4941 dni temu

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:
  • programowanie aplikacji w architekturze klient - serwer
  • tworzenie dokumentacji programistycznej
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • poparte przykładami doświadczenie w realizacji aplikacji w oparciu o język Java
  • znajomość JavaFX i JavaEE będzie dodatkowym atutem
  • znajomość systemu operacyjnego Linux będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • ciekawe wyzwania programistyczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów,