Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Programista JAVA

NEW-COMM S.A.
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
praca stacjonarna
4972 dni temu

Ogłoszenie numer: 127795, z dnia 2011-01-04

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna z branży nowych technologii, zatrudni do biura zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

- tworzenie (projektowanie, modelowanie i implementacja) aplikacji dedykowanych w JAVA, na potrzeby NEW-COMM i jego Klientów/Partnerów, - tworzenie aplikacji serwerowych oraz desktopowych w języku JAVA, - integracja aplikacji i systemów na potrzeby NEW-COMM i jego Klientów/Partnerów, - udział w nowych, innowacyjnych projektach programistycznych, - współpraca z pozostałymi działami w firmie;

Wymagania

Obligatoryjnie: - wykształcenie wyższe informatyczne lub studia informatyczne (co najmniej 3 rok), - co najmniej dobra znajomość języka JAVA, - dobra znajomość SQL, - umiejętność budowania optymalnych zapytań, - znajomość programowania sieciowego w języku JAVA, - umiejętności interpersonalne, - umiejętności szkoleniowe, - samodzielność w realizacji zadań, - umiejętność pracy w grupie nad dużymi projektami, - znajomość UML, - znajomość IDE NetBeans; Dodatkowe atuty: - komunikatywność, - operatywność i samodzielność, - umiejętność pracy w zespole, - sumienność, odpowiedzialność oraz terminowość, - umiejętność wykonywania pracy pod presją czasu, - doświadczenie w innych projektach deweloperskich;

Oferujemy

- Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji, - Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Dostęp do najnowocześniejszych technologii,