Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista JAVA

Bank Danych o Inżynierach-Żebrowscy Sp. J.
Warszawa
praca stacjonarna
5043 dni temu

Ogłoszenie numer: 116547, z dnia 2010-10-01

Klient Banku Danych o Inżynierach, wiodący dostawca oprogramowania dla sektora bankowego i finansowego poszukuje specjalistów na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 4480-10

Opis stanowiska

•tworzenie oprogramowania obsługującego transakcje finansowe w środowisku JavaEE •praca w zespołach rozwijających funkcjonalności oraz poprawiających jakość produktów firmy

Wymagania

•wykształcenie informatyczne lub pokrewne •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku •praktyczna wiedza w zakresie komercyjnego procesu tworzenia oprogramowania •znajomość technologii JavaEE oraz narzędzi Maven, Hudson, Subversion •doświadczenie JSF 2.0 będzie mile widziane •bardzo dobra znajomość języka angielskiego •umiejętności analityczne i pracy zespołowej

Oferujemy

•pracę w międzynarodowym zespole •możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego •atrakcyjny system wynagrodzenia