Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java (J2EE)

manBase S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3936 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • projektowanie w J2EE
  • programowanie w J2EE
  • implementacja oprogramowania w J2EE

Wymagania:
  • znajomość Java (J2EE) z doświadczeniem
  • wiedza z zakresu Apache / Tomcat, Spring Container
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja)
  • doświadczenie w pracy z bazami danych: SQL, PL/SQL

Oferujemy:
  • praca w najnowszych technologiach i narzędziach
  • możliwość wyjazdu do Wielkiej Brytanii
  • różnorodność projektów i zadań
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922