Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PROGRAMISTA JAVA / INŻYNIER OPROGRAMOWANIA JAVA

Capgemini Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4817 dni temu

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych. Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz właśnie na pasji naszych pracowników.

W naszym wrocławskim biurze pracuje już ponad 300 młodych i otwartych ludzi, którzy oprócz codziennej pracy nad swoimi zadaniami dbają jednocześnie o rozwój swoich technicznych i osobistych kompetencji. Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 03/01/Wro

Opis stanowiska:

Inżynier oprogramowania / programista współtworzy i pielęgnuje aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w oparciu o języki programowania wyższego rzędu (m.in. JAVA, C#), nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania wypracowane przez wewnętrzny dział badawczy firmy na podstawie międzynarodowych standardów.

W zależności od projektu, w zakresie obowiązków inżyniera/programisty znajduje się analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania. Do zadań inżyniera oprogramowania może również należeć tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach i wymaga gotowości do ciągłego rozwoju.

Profil idealnego kandydata:
  • Absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów magisterskich lub inżynierskich z dziedziny nauk ścisłych
  • Umiejętność projektowania aplikacji w środowisku JAVA
  • Znajomość metodologii programowania
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego w tym dofinansowanie zajęć sportowych m.in: koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis, gokarty i inne.
  • Wyjazdy integracyjne
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy