Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Programista JAIN

Advanced Telecommunications Technology Research SP. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5226 dni temu

Ogłoszenie numer: 107182, z dnia 2010-06-28

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna będzie za rozwój i wdrażanie produktów oferowanych przez Advanced Telecommunications Technology Research.
Zakres obowiązków
  • Projektowanie, pisanie, testowanie i dokumentowanie kodu
  • Wdrażanie rozwiązań objętych projektem
  • rozwijanie produktów firmowych

Wymagania

  • Znajomość języków programowania: Java, C++, PHP
  • Znajomość technologii: J2EE oraz JEE - EJB, EJB 3, JPA, JMS, JAX-WS, JAX-RPC, JMX JSP, Servlets
  • Znajomość rozwiązań Sun Java Application Server 8.2, Glassfish v2, JBoss Application Server 5.0, JBoss Drools
  • SIP, SIP Servlets, JAIN, JCC, Parlay, Parlay X, Diameter DCC
  • Znajomość rozwiązań OpenCloud Rhino, Appium TAS, Mobicents, SailFin
  • Systemy operacyjne: Linux (RedHat, Centos, Debian), Solaris
  • Praktyczna znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielną pracę z dokumentacją
    Doświadczenie w pracy u operatora telekomunikacyjnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat
  • wysokie wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozszerzania swoich kompetencji
  • współpracę przy realizacji międzynarodowych projektów
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami telekomunikacyjnymi i informatycznymi
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej