Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista J2EE

XorSol.pl Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6734 dni temu

Ogłoszenie numer: 19995, z dnia 2006-05-12

Firma XORsol.pl poszukuje do dużego projektu informatycznego programisty J2EE

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

brak

Wymagania

Pożądane umiejętności i doświadczenie: * znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji internetowych i intranetowych w oparciu o technologie J2EE, * znajomość technik webowych i frameworków tj. JSP, JSTL, Struts, Hibernate, taglibs, * znajomość baz danych Oracle i MySQL, * doswiadczenie w pracy z serwerami WebLogic 8.x, WebSphere.5.x, * umiejetność pracy z repozytoriami kodu (cvs, svn), * znajmość ant, maven, bugzilla, * umiejętność pracy pod system Linux.

Oferujemy

Praca na etat lub jego część. Możliwe inne formy współpracy. Praca wyłącznie na miejscu