Zobacz więcej ofert pracy

Programista J2EE

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4630 dni temu

Firma konsultingowo – informatyczna, ściśle współpracująca z liderami branży telekomunikacyjnej

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 5

Zadania:
  • tworzyły i rozwijały aplikacje dużej skali dedykowane do największych sektorów rynku
  • współpracowały z analitykami i testerami na projektach realizowanych w zespołach projektowych
  • tworzyły dokumentację techniczną

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w rozwoju i tworzeniu oprogramowania
  • rozumie proces ciągłej integracji i zarządzania bazami danych
  • znajomość takich narzędzia jak: J2EE, Java, Maven, Hudson, subversion i Nexus
  • rozumie systemów zarządzania danymi i SQL
  • potrafi rozwiązywać problemy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • satysfakcjonująca płaca z planowanymi bonusami
  • platforma do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności oraz zapewnienie dostępu do światowej klasy technologii stosowanej w bankach
  • stymulujące środowisko pracy, skoncentrowane na pracy zespołowej i jakości produktu w dynamicznej i płaskiej organizacji (sposób zarządzania ludźmi).

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."