Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Programista J2EE Pomorskie
Programista J2EE ze znajomością LifeRay

Eversoft Sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto lub Warszawa
praca stacjonarna
4136 dni temu

Ogłoszenie numer: 266146, z dnia 2013-03-20

Eversoft Sp. z o.o. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę ekspertów branżowych i technologicznych. Jest dynamiczną firmą nastawioną na ciągły rozwój. Realizuje ogólnopolskie projekty informatyczne w zakresie doradztwa, wdrożeń i eksploatacji oraz wytwarzania oprogramowania.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz planami inwestycyjnymi poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie, Trójmiasto lub Warszawa

Opis stanowiska

  • Rozwój systemu informatycznego
  • Programowanie na podstawie otrzymanego projektu, wykonywanie projektów technicznych rozwiązania.
  • Stosowanie w swojej pracy standardów (w tym ustalonych dla realizowanego projektu) i uznanych praktyk tworzenia oprogramowania.
  • Współtworzenie i utrzymywanie wytycznych architektonicznych stosowanych w rozwijanych przez firmę systemach.
  • Współpraca z zespołami realizującymi projekt.
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowania zleconych zadań.
  • Zachowanie poufności danych.

Wymagania

  • Znajomość języka Java i technologii J2EE
  • Doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu rozwiązań portalowych w oparciu o specyfikację JSR-168 Portlet Specification lub JSR-286 Portlet Specification 2.0
  • Znajomość technologii Liferay
  • Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej IT)
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość Vaadin framework

Oferujemy

  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Motywujące wynagrodzenie