Zobacz więcej ofert pracy

Programista J2EE / GIS

Unizeto Technologies S.A
Warszawa
praca stacjonarna
4249 dni temu

Unizeto Technologies SA jest wieloprofilową firmą z sektora IT. Zajmujemy się między innymi projektowaniem i integracją systemów oraz tworzeniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej oraz zaawansowanych technologicznie usług IT.

Oferowane przez Spółkę rozwiązania i realizowane projekty integracyjne cechują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością technologiczną oraz szczególną troską o wysokie bezpieczeństwo danych. Portfolio oferowanych rozwiązań wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z każdej części rynku – od sektora administracji publicznej, poprzez sektor ubezpieczeń społecznych i służby zdrowia, po klientów biznesowych i indywidualnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: PGIS/X/OF/WA

Zadania:
  • opracowywanie wizji systemów
  • współudział w opracowywaniu ekonomicznych aspektów projektów software’owych
  • specyfikowanie wymagań dla tworzonych systemów
  • analiza i projektowanie systemów
  • współudział we wdrażaniu i utrzymywaniu procesu wytwarzania oprogramowania
  • współudział w przygotowywaniu ofert na realizację systemów informatycznych
  • śledzenie i analiza trendów w technologiach informatycznych
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach oraz poprzez samokształcenie
Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu J2SE i/lub J2EE
  • znajomość Hibernate, JavaScript, Spring MVC
dodatkowe atuty:
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • znajomość ExtJS, OpenLayers, zagadnień związanych z GIS
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia posiadanych kwalifikacji
  • szkolenia oraz opiekę merytoryczną pod okiem doświadczonych konsultantów
  • pracę w ambitnym dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • motywacyjny system wynagradzania
  • pracę w środowisku otwartym na zmiany
  • służbowy notebook i telefon.