Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS

Britenet Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4131 dni temu
britnet.jpg

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie IT, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak zadania, przy których będziesz mógł poszerzać swoje umiejętności?

Britenet daje Ci taką możliwość!
Nie zwlekaj i dołącz już dziś do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS
  • Udział w fazie analizy, projektowania i wdrażania aplikacji
  • Projektowanie komponentów oraz interfejsów graficznych
  • Opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej tworzonego produktu
  • Wspieranie procesu testowania

Wymagane umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki informatyczne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu/pisaniu aplikacji na urządzenia mobilne (iPhone/iPad: iOS)
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania: Objective-C
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych podczas licznych szkoleń
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego w siedzibie firmy
  • Kartę sportową MULTISPORT
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Wyjazdy integracyjne i spotkania firmowe

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)."

bot11.jpg