Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS (iPhone/iPad)

Connectis Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4068 dni temu

Rosnąca popularność systemów iOS w Polsce wpływa znacząco na rozwój rynku IT pod kątem tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne typu iPhone oraz iPad. W związku z tym, poszukujemy zdolnych deweloperów, których znajomość języków programowania pozwala na tworzenie innowacyjnych rozwiązań dedykowanych dla urządzeń produkowanych przez firmę Apple.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 1910/PK

Zadania:
  • Projektowanie i implementacja aplikacji na urządzenia mobilne systemu iOS
  • Realizacja zadań deweloperskich na potrzeby międzynarodowych projektów
  • Praca w kilkuosobowych zespołach programistów
  • Raportowanie oraz prezentacja realizowanych zadań

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Objective-C
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem XCode / iOS SDK
  • Znajomość Cocoa Touch, OpenGL, Core Services, Mac OS X Kernel będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra ogólna znajomość oprogramowania na systemy mobilne
  • Język angielski pozwalający na zapoznanie się z dokumentacją techniczną

Oferujemy:
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji, szkolenia
  • Dostęp do zaawansowanych, nowoczesnych technologii
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity i świadczenia
  • W przypadku zmiany miejsca zamieszkania wsparcie relokacyjne

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connectis Sp. z o. o., Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)
bottom