Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS, Android

Ros Media
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2853 dni temu

Ogłoszenie numer: 1285181, z dnia 2016-09-23

www.rosmedia.com.pl

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • implementacja nowych projektów,
  • rozwój istniejącego oprogramowania głównie na platformę iOS.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Objective C (Swift), (mile widziane C++),
  • umiejętność pracy w środowisku XCode,
  • doświadczenie w projektowaniu, implementacji, testowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych,
  • doświadczenie w budowaniu Autolayout,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i zaangażowanie w realizowanych projektach.

Mile widziane:

  • znajomość Cocos 2D-x,
  • znajomość CocoaPods, Git,
  • oświadczenie pracy z API: YouTube, Google, Facebook, Firebase,
  • znajomość Java,
  • znajomość narzędzi Gradle, Android Studio, Cocos Creator/Cocos Studio.

Oferujemy

  • stabilną pracę wśród profesjonalistów,
  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • pracę przy projektach wspierających kluczowe obszary działalności firmy,
  • możliwość udziału w szkoleniach.