Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS, ANDROID, PC

Bank Danych o Inżynierach - Żebrowscy Sp. J.
Pszczyna
praca stacjonarna
3778 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczyna

Nr Ref.: (6393-14)

Wymagania:
- znajomość technologii: Android 1.x & 2.x, Java ME (MIDP 1 & 2), Web (HTML 4 & 5, CSS 1 & 2, AJAX, JavaScript), HTTP & HTTPS , XML, XSD, Video Streaming protocols, Unit Testing - doświadczenia w programowaniu na platformę iOS - co najmniej jednego projektu realizowanego na iOS (mile widziane projekty App Store) - znajomości zagadnień UA/UX - znajomości tematyki dotyczącej zarządzania pamięcią w urządzaniach mobilnych - doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na iPhone’a (Cocoa, Xcode, OpenGL) - bardzo dobra znajomość C++ oraz Objective C - dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację - komunikatywność - umiejętność pracy w zespole
Zakres obowiązków:
- projektowanie i rozwój aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS, Android oraz PC wraz z tworzeniem dokumentacji technicznej - uczestnictwo w różnych fazach projektowania oraz wdrażania aplikacji
Firma oferuje:
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia - stabilne zatrudnienie - szansę rozwijania kwalifikacji - pracę w młodym i dynamicznym zespole
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".