Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Andrychów
Programista / informatyk

Tech S.C.
Andrychów
praca stacjonarna
6013 dni temu

Ogłoszenie numer: 40703, z dnia 2008-02-27

Tech S.C.

Produkcja sterowników do kotłów C.O.

Miejsce pracy: Andrychów

Opis stanowiska

Pisanie programów w języku "C" dla mikrokontrolerów Atmel

Wymagania

Dobra znajomość Języka "C" Doświadczenie w programowaniu.

Oferujemy

Oferujemy bardzo wysokie zarobki

Poznaj

TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów na paliwa stałe, kominków oraz energii odnawialnej.