Zobacz więcej ofert pracy

Programista GWT/J2EE

Antal International
Warszawa
praca stacjonarna
3577 dni temu

Antal IT Services

Antal International jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Dla Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych w Polsce, poszukujemy osoby, która zasili zespół na stanowisku: Programista J2EE  Forma zatudnienia: umowa o pracę lub kontrakt

Stanowisko

Główne obowiązki na stanowisku:

  • projektowanie i implementacja rozwiązań aplikacji webowych
  • poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
  • implementacja wymagań biznesowych z użyciem technologii Webowych (GWT, JSP/JSF, JEE)
  • modelowanie przepływów sterowania w aplikacjach Webowych oraz ich implementacja w warstwie Front End i Middleware
  • implementacja rozwiązań backendowych na potrzeby aplikacji Webowych (WebService, DAO, SQL, PLSQL)
  • analiza wydajności aplikacji Webowych na serwerach aplikacyjnych (Weblogic, Tomcat)

Wymagania

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość zagadnień technologii webowych (protokół http, certyfikaty, HTML/DHTML, CSS, JavaScript)
  • praktyczna znajomość technologii i rozwiązań RIA (GWT/ExtGWT, Ajax)
  • znajomość zagadnień i technologii/narzędzi integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP, Apache CXF)
  • doświadczenie w programowaniu w JAVIE/JEE
  • znajomość: SQL, XML (XML-Schema, XSLT, SOAP, XPath itp.), GWT, JSP/Servlets/JSF/JEE, HTTP, Spring, CSS, znajomość wzorców projektowych
  • znajomość zagadnień kontenera servletów ( Weblogic, Tomcat)
  • dobra znajomość baz danych (w szczególności Oracle DB), również tematyki tuningu bazy danych oraz frameworków ORM
  • dobra znajomość innych produktów Oracle, w szczególności serwerów aplikacyjnych Weblogic
  • znajomość narzędzi Maven2, Eclipse, Subversion, Enterprise Architect
  • dużym atutem będzie znajomość tematyki ubezpieczeniowej (najlepiej ubezpieczenia komunikacyjne)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - Informatyka;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • otwartość (kontakt z biznesem), kreatywność i zaangażowanie
  • nastawienie na cel i realizację zadań

Co oferujemy

Klient oferuje:

  • możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją, zaangażowaniem i nastawieniem na realizacje celu
  • pracę w biurze w Warszawie

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).