Zobacz więcej ofert pracy

Programista (gram.pl)

Action S.A.
Zamienie
młodszy specjalista (junior)
umowa o pracę
praca stacjonarna
983 dni temu

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne). ACTION jest również właścicielem sklepów internetowych sferis.pl oraz gram.pl.

Do naszego zespołu gram.pl obecnie poszukujemy:

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zamienie
OPIS STANOWISKA:

Będziesz zajmował/a się

  • Projektowaniem i rozwojem serwisu o tematyce gamingowej
  • Tworzeniem rozwiązań backend / frontend przy użyciu nowoczesnych technologii i języków programowania
  • Analizą proponowanych rozwiązań z wyceną czasu realizacji
  • Proponowaniem rozwiązań w zależności od panujących trendów i kierunków rozwoju technologii
  • Tworzeniem, implementacją, rozbudową i testowaniem projektów
  • Dbaniem o wysoką jakość kodu
  • Wytworzeniem dokumentacji zmian
WYMAGANIA:

Nasze wymagania to:

Języki to:

  • HTML5 i JSX, CSS3 i SCSS;
  • JavaScript wraz ze znajomością najnowszych standardów ECMAScript;
  • Kotlin (i Java), PostgreSQL

A Technologie to:

  • React / Create React App,
  • Node.js,
  • Spring / Spring Boot,
  • Bootstrap / Bootstrap Reboot
  • Umiejętność tworzenia na backendzie i wykorzystania na frontendzie Rest API
  • System kontroli wersji GIT

Mile widziana wiedza z zakresu:

  • Znajomość linuxowych skryptów Bash/SH i umiejętność korzystania z terminala SSH
  • Wiedza ogólna o Single Page Application (SPA)
  • Znajomość MVC
  • Ogólne pojęcie o Server Side Rendering / Client Side Rendering
  • Znajomość AdSerwerów (takich jak Gemius AdOcean)
  • Znajomość serwera automatyzacji: Jenkins
  • Doświadczenie w korzystaniu z IDE: IntelliJ IDEA (Java), DataGrip (PostgreSQL) oraz VSCode (Javascript/HTML/SCSS)
OFERUJEMY:

W zamian mamy dla Ciebie:

  • Co drugi piątek wolny - wydłużamy weekendy
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego- awans pionowy i poziomy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności - korzystasz ze szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
  • Siłownia, sala do squash’a dla ceniących aktywność fizyczną, a także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny i to wszystko na terenie firmy
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).