Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista | do zespołu Java | w Dziale Technologii Biznesowych

Otwarty Rynek Elektroniczny S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5212 dni temu

Ogłoszenie numer: 94890, z dnia 2010-04-09

Wiodąca firma doradcza w obszarze zakupów korporacyjnych, poszukuje kandydatów na stanowisko

Programista
do zespołu Java
w Dziale Technologii Biznesowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych na rzecz Klientów;
  • Realizowanie zadań powierzonych przez kierowników projektów w celu dostarczenia założonych produktów prac Klientowi;
  • Rozwijanie wiedzy w danym obszarze kompetencji w celu podnoszenia jakości świadczonych usług i wydajności pracy;

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia informatycznego lub pokrewnego, ewentualnie studiów na V roku na takim kierunku;
  • Znajomości technologii JavaEE, w szczególności Java Servlet/JSP;
  • Znajomości serwerów aplikacyjnych Tomcat, Websphere;
  • Znajomości baz danych SQL, praktyczna znajomość Hibernate Framework będzie dodatkowym atutem;
  • Rocznego doświadczenia w projektach komercyjnych lub akademickich związanych z JavaEE;
  • Znajomości notacji UML i wzorców projektowych;
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji.
Poszukujemy osób, które:
  • Są zorientowane na cel, konsekwentne oraz skuteczne w działaniu;
  • Są samodzielne oraz sumienne w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Są asertywne, elastyczne i komunikatywne;
  • Potrafią pracować w zespole.

Oferujemy

  • Możliwość realizowania projektów wdrożeniowych dla największych polskich oraz międzynarodowych firm;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych;
  • Pracę w miłej atmosferze w dynamicznej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.