Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Programista Delphi

MAPI Przedsiębiorstwo Informatyczne
dolnośląskie
praca stacjonarna
5417 dni temu

Ogłoszenie numer: 84270, z dnia 2009-12-21

Jesteśmy producentem specjalistycznego oprogramowania dla:
  • instytucji żywienia zbiorowego (działów żywienia: szpitali, uzdrowisk, firm cateringowych, itp.),
  • dla firm poligraficznych (drukarnie offsetowe i flexograficzne),
  • firm prowadzących sprzedaż w systemie network marketing.
  • Programista Delphi

    Miejsce pracy: dolnośląskie

    Nr Ref.:

    Opis stanowiska

    • Tworzenie oprogramowania bazodanowego wg specyfikacji.

    Wymagania

    • Umiejętność programowania w Delphi.
    • Znajomość przynajmniej jednej platformy bazodanowej: Microsoft SQL Serwer 2005/2008, Oracle, Interbase/Firebird.
    • znajomość komponentów do tworzenia wydruków (Quick Report, FastReport)
    • dodatkowe atuty-znajmość i praktyczna umiejętność: tworzenie komponentów, technologia COM.

    Oferujemy

    • pracę przy ciekawych projektach,
    • miłą atmosferę w pracy,
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.
    • dogodną formę współpracy (umowy o pracę, umowy o dzieło, umowa zlecenie, faktury VAT).