Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Programista Delphi

SOFTRA Systemy Informatyczne
Poznań
praca stacjonarna
6311 dni temu

Ogłoszenie numer: 28169, z dnia 2007-04-06

SOFTRA Systemy Informatyczne jest producentem systemów do zarządzania flotami pojazdów w dużych firmach oraz systemów zarządzania dla firm wynajmu długoterminowego pojazdów CFM

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Prog-03/07/praca.pl

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie : - tworzenie oprogramowania w Delphi wspomagającego zarządzanie - tworzenie struktur baz danych Oracle, MSSQL, Firebird - programowanie modułów dostępu do systemu przez przeglądarkę

Wymagania

- Dobra znajomość SQL, - znajomość Delphi lub podobnego środowiska - wykształcenie wyższe informatyczne, lub studenci ostatnich lat studiów zaocznych - znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej Mile widziane: ---------------- - MSSQL, ORACLE , - JAVA, SOAP, XML, Linux - Dobra komunikatywność . - Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności - Prawo jazdy.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie - ciekawą, odpowiedzialną, pracę , - możliwość uczestniczenia w interesujących projektach, - dużą samodzielność, - możliwość rozwoju zawodowego