Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista Delphi

Connect Distribution Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6470 dni temu

Ogłoszenie numer: 24533, z dnia 2006-11-28

Firma CONNECT DISTRIBUTION to profesjonalny dystrybutor oprogramowania, dostarczający polskim firmom najwyższej światowej jakości rozwiązania software'owe uzupełnione zaawansowanym wsparciem konsultacyjnym i technicznym.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CD/PrDel-02-11-06

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę na stanowisko programisty Delphi.

Wymagania

- dobra znajomość Delphi - znajomość tematyki obsługi aplikacji Microsoft Office z poziomu Delphi - mile widziana znajomość Microsoft SQL Server'a

Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w młodym i dynamicznym zespole oraz atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.