Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Programista (DELPHI, ORACLE)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6482 dni temu

Ogłoszenie numer: 25863, z dnia 2007-01-19

Dla firmy działającej w branży IT poszukujemy młodych chcących rozwijać się osób.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PMZ/0401/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - tworzenie koncepcji i kształtowanie nowych rozwiązań oprogramowania do zarządzania i obsługi baz danych, - dostosowywanie i optymalizacja istniejących rozwiązań, - realizacja prac w zakresie wdrożeń systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Wymagania

- absolwent studiów informatycznych i pokrewnych, lub student ostatniego roku, - dobra, praktyczna znajomość środowiska programistycznego DELPHI, technologii baz danych szczególnie ORACLE, Interbase, a także języka SQL oraz jego proceduralnych rozszerzeń (preferowane PL/SQL), - znajomość języka angielskiego (rozumienie dokumentacji technicznej, kontakt z klientem), - zdolności analityczne; - znajomość tematyki systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem, - umiejętność pracy w zespole, - prawo jazdy kat B., dyspozycyjność.

Oferujemy

- pracę w renomowanej firmie stabilnej firmie, - możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.