Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Programista CNC

Advisory Group TEST Human Resources
podkarpackie, Tajęcina k. Rzeszowa
praca stacjonarna
2875 dni temu

Naszym Klientem jest koncern zatrudniający 8,5 tys. pracowników; będącym jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tajęcina k. Rzeszowa
Nr ref.: 5766

Wymagania:

  • Min 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Programista Maszyn CNC (programowanie centr tokarskich , tokarek , centr frezarskich , mile widziana umiejętnośc programowania szlifierek CNC )
  • Znajomość procesów toczenia i frezowania części wykonanych ze stopów na osnowie niklu i stopów tytanu oraz procesu szlifowania
  • Doświadczenie w przemyśle lotniczym przy obróbce dużo-gabarytowych komponentów
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość  systemu sterowania Siemens – Sinumerik 840  i  cykli  szlifierskich  Blohm
  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM preferowane EXAPT, ATP, UG NX, VERICUT
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Tworzenie i modyfikacja programów CNC dla procesów toczenia, frezowania i szlifowania zgodnie z wymogami produkcyjnymi, jakościowymi i kosztowymi
  • Definiowanie potrzebnych narzędzi skrawających
  • Wdrożenia nowych produktów oraz zmian w procesach obróbczych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w innowacyjnej i prestiżowej branży – Klient prowadzi intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Środowisko pracy w oparciu o współpracę oraz otwartą komunikację
  • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, „pensja fair”, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania work-life balance a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę”.