Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

KŁOS Nowoczesne Technologie Bankowe Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5230 dni temu

Ogłoszenie numer: 94336, z dnia 2010-04-01

Firma produkująca urządzenia bankowe poszukuje na cały etat pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PROGRAMISTA/C#

Opis stanowiska

  • Programowanie C# + SQL,
  • Modernizacja istniejących programów
  • Tworzenie nowych modułów będących składową projektu,
  • Szkolenie użytkowników z zakresu obsługi oprogramowania,
  • Instalowanie oprogramowania u klientów
  • Wsparcie informatyczne w firmie

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista,
  • Preferowane wykształcenie wyższe, kontynuowane lub ukończone (kierunek informatyka),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę nad interesującymi projektami,
  • Możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z zakresu IT.