Programista C++

Asseco Business Solutions S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa
3 godz. temu
WAPRO ERP by Asseco to nowoczesny, zintegrowany system ERP złożony ze ściśle współpracujących ze sobą programów. Stanowi systematycznie powiększający się ekosystem ERP. System WAPRO ERP wspiera rozwój polskich firm, zwiększa ich konkurencyjności i efektywność działania. Linie produktowe systemów WAPRO ERP różniące się między sobą liczbą modułów i funkcjonalnością pozwalają na obsługę firm różnej wielkości i o zróżnicowanych potrzebach.
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Rozwój aplikacji desktop Wapro Mag
  • Rozwój modułów urządzeń zewnętrznych tj. komunikacji z urządzeniami fiskalnymi, terminalami płatniczymi, wagi elektronicznymi
  • Optymalizacja i utrzymanie dotychczasowych rozwiązań systemowych
Nasze wymagania:
  • Znajomość technologii C++
  • Znajomość SQL Server
  • Znajomość technologii .NET
  • Znajomość programowania komunikacji z urządzeniami (urządzenia fiskalne, terminale płatnicze, wagi elektroniczne lub podobne)
  • Umiejętność analizy zastanego kodu
  • Umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności i zaangażowanie w realizację zadań
Mile widziane:
  • Znajomość technologii Clarion
  • Znajomość systemów ERP lub pochodnych dziedzinowo
To oferujemy:
  • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę. Proponujemy także współpracę w ramach B2B
  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej
  • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe
  • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy szkolenia oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
  • Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji
  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne
  • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u
  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Jesteśmy ogólnopolską, nowoczesną i stabilną firmą IT, notowaną na giełdzie papierów wartościowych. Zatrudniany ponad 900 pracowników w 18 lokalizacjach w Polsce i wdrażamy nasze systemy w 40 krajach świata. Pracujemy dla wielu liderów rynku, w tym największych międzynarodowych korporacji.

Pomimo dobrze funkcjonujących struktur i procedur, daleko nam do korporacji. Tym, co nas wyróżnia są nasze wartości, którymi kierujemy się w pracy:

ZESPÓŁ
Razem tworzymy przyjazną atmosferę i kulturę pracy zespołowej.

KLIENT
Jesteśmy otwarci na naszych klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby, oczekiwania i plany na przyszłość. Proponujemy rozwiązania wspierające ich rozwój i przewagę konkurencyjną.

JAKOŚĆ
W swoich działaniach stawiamy na wysoką jakość i standardy pracy, produktów i usług oraz nieustannie dążymy do doskonałości.

ROZWÓJ
Specjalizujemy się w produkcji rozwiązań informatycznych dla wielu branż oraz w rozmaitych technologiach. Dzięki tej różnorodności, szkoleniom podnoszącym nasze kwalifikacje oraz pracy z profesjonalistami stajemy się coraz lepsi w tym, co robimy.

STABILNE ŚRODOWISKO
Tworzymy stabilne i bezpieczne środowisko dla naszych pracowników i klientów.

Co robimy?
·    Systemy ERP wspomagające zarządzanie najważniejszymi obszarami przedsiębiorstwa.
·    Aplikacje HRM ułatwiające pracę w obszarze kadr i płac.
·    Rozwiązania mobilne SFA/FFA wspomagające działania terenowych sił sprzedaży.
·    Platforma wymiany danych handlowych – na linii producent oraz jego partnerzy handlowi.
·    Systemy dla faktoringu służące do pełnej obsługi transakcji faktoringowych.
·    Oprogramowanie dla MSP dedykowane do zarządzania małą i średnią firmą.